Konferencja dyrektorów w Ekonomiku
12.03.2010
Po raz kolejny ekonomik był gospodarzem zjazdu dyrektorow z powiatu jasielskiego.
W dniu 12 marca 2010 roku w Zespole Szkół nr 4 w Jaśle na auli szkolnej, odbyła się konferencja informacyjna poświęcona tematowi pt.: \"Ewaluacja w nowym nadzorze pedagogicznym\". W spotkaniu wzięło udział 118 dyrektorów szkół i placówek oświatowych z terenu powiatu jasielskiego.
Konferencję zorganizowało Podkarpackie Kuratoruim Oświaty w Rzeszowie.
Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkania.