Koncert PWSZ Sanok w JDK-u
17.01.2012
W dniu 17 stycznia 2012 r. w JDK-u odbył się koncert studentów i wykładowców Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku. Zespoły i soliści zaprezentowali całą gamę utworów pochodzących z różnych nurtów muzycznych: od muzyki klasycznej, poprzez repertuar Maryli Rodowicz, grupy Dżem po utwory muzyki ludowej - podkarpackiej.
Młodzież naszej Szkoły bardzo chętnie wzięła udział w tym koncercie i świtnie się bawiła, zwłaszcza w końcowej części, która była wspólną spontaniczną zabawą wykonawców i publiczności.