Klasa 3f1 w Karpackiej Troi
09.12.2011
Dnia 7 grudnia 2011 r. klasa III f1 wraz z opiekunami: mgr Anną Skórską i mgr Dorotą Kubacką wyruszyła na klasową wycieczkę turystyczno-krajoznawczą.
Celem tej wycieczki było zwiedzanie Skansenu Archeologicznego „Karpacka Troja”, znajdującego się w Trzcinicy.
Młodzież przebyła trasę pieszo ciesząc się pięknem okolicznej przyrody.
Po przybyciu na miejsce uczestnicy wycieczki zwiedzili salę wystawową, a następnie przeszli szlakiem dawnej osady. Mimo zimowej aury uczniowie byli bardzo zadowoleni. Wycieczka przebiegła w bardzo miłej atmosferze.