+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Kibicujemy Asseco Resovii

30.10.2012

 

Dnia 28.10.2012 r. grupa młodzieży naszej Szkoły pod opieką nauczycieli i rodziców wyjechała na mecz aktualnego mistrza Polski Asseco Resovii Rzeszów z Jastrzębskim Węglem. Mecz odbył się w rzeszowskiej Hali Podpromie o godz. 17:00. Cała nasza grupa dzielnie kibicowała Resovii (pewnie dlatego Resovia zwycieżyła :-)) włączając się w świetny klimat panujący w hali.

Planujemy organizowanie kolejnych wyjazdów (o szczegóły pytajcie G. Markuszkę, K. Szudy, M. Owczarską z klasy 2ht).

Galeria: Mecz

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności