Kibicujemy Asseco Resovii
30.10.2012
Dnia 28.10.2012 r. grupa młodzieży naszej Szkoły pod opieką nauczycieli i rodziców wyjechała na mecz aktualnego mistrza Polski Asseco Resovii Rzeszów z Jastrzębskim Węglem. Mecz odbył się w rzeszowskiej Hali Podpromie o godz. 17:00. Cała nasza grupa dzielnie kibicowała Resovii (pewnie dlatego Resovia zwycieżyła :-)) włączając się w świetny klimat panujący w hali.
Planujemy organizowanie kolejnych wyjazdów (o szczegóły pytajcie G. Markuszkę, K. Szudy, M. Owczarską z klasy 2ht).