+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Kandydatki do Samorządu Szkolnego

09.10.2012

Przedstawiamy Wam Kandydatki do Samorządu Szkolnego:

 

Nazywam się Agnieszka Brągiel, jestem uczennicą klasy 3 ht.

Jestem odpowiedzialna,  kreatywna, sumienna, energiczna, pomysłowa. Interesuję się językiem angielskim oraz sportem, a w szczególności siatkówką. W wolnych chwilach spędzam czas w gronie przyjaciół. Angażuję się w życie Szkoły: należę do Szkolnego Koła Caritas i tam biorę udział w wielu przeprowadzanych akcjach. Nie boję się nowych wyzwań. Myślę, że jeśli mnie wybierzecie to godnie i sumiennie będę wykonywała swoje obowiązki. Pozdrawiam i liczę na Wasze głosy!

\"\"

 

 

Cześć!!! Jestem Asia.

Moi przyjaciele zachęcili mnie, abym startowała w wyborach do Samorządu Uczniowskiego, ponieważ uważają, że będę odpowiednią osobą na tym stanowisku.

Jestem uśmiechniętą i pogodną osobą. Zawsze dążę do celu, który sobie wyznaczam, nawet jeżeli spotykam na swojej drodze różne przeciwności. Bardzo łatwo nawiązuję nowe znajomości. Interesuję się matematyką i chemią, a w wolnych chwilach oglądam mecze piłki ręcznej. Od dziecka recytuję wiersze na szkolnych akademiach, więc publiczne występy nie są dla mnie przeszkodą.
Koleżanki i Koledzy, liczę na Wasze poparcie :)

\"\"

ZOBACZ moją prezentację multimedialną

 

Nazywam się Anna Pykosz. Mam 17 lat i jestem uczennicą drugiej klasy technikum handlowego (2ht).

Interesuję się muzyką i sportem. Aktywnie uczestniczę w życiu Szkoły i klasy. Jestem koleżeńska i lubię pomagać innym. Należę do Szkolnego Koła Caritas, jestem członkiem Młodzieżowej Rady Powiatu. Moją największą pasją jest nauka, bo uważam, że tylko dzięki ciężkiej pracy można osiągnąć sukces.

\"\"

 

Nazywam się Paulina Sanicka i uczęszczam do klasy 2m.

Jestem osobą odważną, śmiałą, nie mam problemów w kontaktach z ludźmi. Jestem pomocna, chętna do pracy, nie boję się zmian i nowych wyzwań. Staram się konsekwentnie dążyć do celów, lubię doprowadzać wszystko do końca.

Należę do Koła Żywego Słowa oraz chętnie pomagam przy organizacji wszelkich wydarzeń z życia naszego Ekonomika. Pełniłam funkcję przewodniczącego klasy w gimnazjum, w tym roku ponownie zostałam przewodniczącą klasy 2m, udzielam się również w samorządzie Bursy Międzyszkolnej.

Kocham książki, muzykę country, czekoladę i Bieszczady.

\"\"

Galeria: Kandydatki do Samorządu Szkolnego

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności