+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Kandydaci do SU

26.11.2018

Przedstawiamy kandydatów do Samorządu Uczniowskiego:

 

OLA

\"\"

Hejka !!!

Nazywam się Aleksandra Czyż i chodzę do klasy 2F

W obecnym roku szkolnym chciałabym kandydować do Samorządu Uczniowskiego. Jestem osobą zorganizowaną i otwartą na nowe pomysły, interesuję się przedmiotami związanymi z profilem na jaki uczęszczam, czyli technik ekonomista.

W tym roku sprawuję rolę przewodniczącej klasy oraz należę do Szkolnego Koła Caritas. Zdecydowałam się kandydować do Samorządu,  gdyż bardzo lubię stawiać sobie nowe wyzwania i nowe cele.  Uważam, że pomysły obecnego Samorządu powinny być kontynuowane, ale także postaram się wprowadzić:

-‌ dzień bez pytania dla klasy o najwyższej frekwencji

-‌ dni tematyczne ‌

- maratony filmowe ‌

-zbiórki charytatywne ‌

-dyskoteki szkolne ‌

- spotkania z inspirującymi ludźmi

Jestem również otwarta na Wasze propozycje! Liczę na to, że z członkami Samorządu Szkolnego i całą społecznością  jasielskiej Cegielni stworzymy super atmosferę!

 

 

NATALIA

\"\"

Nazywam się Natalia Dziedzic i chodzę do klasy 2F.

Zależy mi na tym, aby każdy z nas czuł się w szkole  komfortowo. Jako przewodnicząca będę starać się stawiać sobie cele i je realizować . Chcę mieć realny wpływ na to, co dzieje się w naszej szkole. Postaram się   jak najlepiej reprezentować szkołę również poza jej murami. Zapewniam, że w dalszym ciągu będzie prowadzona akcja „szczęśliwy numerek”, ,,Pytania do Dyrektora”, odbywać się będą zawody w piłkę nożną  i siatkową. Strona internetowa szkoły również prowadzona będzie na bieżąco. Wasze zapytania i propozycje nigdy nie zostaną pominięte. Liczę na Wasze zaangażowanie, głosy, obecność. To dla Was jest Samorząd Uczniowski i to właśnie Wy macie możliwość go wybrać. Pamiętajcie, że to od nas wszystkich zależy jaką stworzymy tutaj atmosferę! Postaram się urozmaicić ten rok tak, aby szkoła nie kojarzyła się tylko i wyłącznie z nauką.

Liczę na Wasze głosy !!!

 

ZUZA

\"\"

Cześć!

Nazywam się Zuzanna Majka. Jestem uczennicą klasy 3g.

W zeszłym roku szkolnym pełniłam funkcję Sekretarza w Samorządzie Szkolnym, tym razem również chcę spróbować swoich sił w wyborach.

Moje zainteresowania łączą się z profilem na jaki uczęszczam, czyli grafiką komputerową.

Jestem osobą miłą, koleżeńską, pomocną, kreatywną, ambitną oraz zorganizowaną. Należę do Szkolnego Koła Caritas, grupy teatralnej ,,Pod skrzydłami anioła’’ oraz do

Koła Turystycznego PTTK. Jestem odpowiedzialna, zaradna i nieustępliwa w dążeniu do celu, nie boję się nowych wyzwań. Chciałabym pokazać Wam, że szkoła to nie tylko siedzenie na lekcjach, ale również ciekawe przedsięwzięcia.

Chciałabym przedstawić Wam plany, które pragnę zrealizować w bieżącym roku szkolnym(nie są to tylko obietnice wyborcze, ale realne plany które chciałabym zrealizować w ciągu mojej pracy w Samorządzie Szkolnym):

•      kontynuacja muzyki z radiowęzła na długich przerwach

•      organizacja dni szczególnych (Walentynki, Mikołajki, itp.)

•      organizacja tematycznych Nocy Filmowych

•      stworzenie kółek zainteresowań

•      turnieje sportowe/e-sportowe

•      czynna aktywność szkoły w mediach społecznościowych

•      Dni Otwarte dla gimnazjalistów/ósmoklasistów

wycieczki tematyczne

kółka sportowe

 

 

ŁUKASZ

\"\"

Cześć wszystkim!

Nazywam się Łukasz Szerląg i chodzę do klasy 3F  o profilu ekonomicznym. W przyszłości chciałbym

założyć swoją własną firmę, dlatego zdecydowałem się uczęszczać na ten profil.

Obecnie pełnię funkcję przewodniczącego w samorządzie klasowym i chcę spróbować  swoich sił w Samorządzie Szkolnym.

Interesuję się głównie sportem, muzyką i motoryzacją. Lubię też oglądać dobre filmy i czytać dobre książki.

Jestem osobą zawsze uśmiechniętą, sumienną i pomocną.


Chciałbym:

- kontynuować tzw. ,,szczęśliwe numerki\",

- kontynuować muzykę na szkolnych przerwach,

- kontynuować Pytania do Dyrektora,

- zorganizować tzw. ,, wolny tydzień\" ( każda klasa wybiera tydzień, w którym nie będzie miała sprawdzianów, kartkówek),

- zorganizować szkolne zawody sportowe,

- organizować charytatywne zbiórki.

Oczywiście jestem także otwarty na Wasze propozycje.

Koleżanki i koledzy liczę na Wasze głosy!

← Wróć do aktualności