Kandydaci do Samorządu Uczniowskiego
25.10.2013
Przedstawiamy Wam Kandydatów do Samorządu Uczniowskiego:
Izabela Barzyk - klasa II m.
Interesuje się muzyką i tańcem, przede wszystkim Zumbą. Lubię stawiać sobie wyzwania i je pokonywać, nawet jeżeli spotykam na swojej drodze różne przeciwności. Jestem koleżeńska i lubię pomagać innym. Bardzo łatwo nawiązuję nowe znajomości. Jestem odpowiedzialną, sumienną i energiczną osobą. Chciałabym uczestniczyć w życiu Szkoły, ponieważ jestem kreatywną i mam nadzieję, że będę mogła to pokazać.
Liczę na wasze głosy!!!
Pozdrawiam!
Anna Pykosz - klasa 3ht.
Aktywnie uczestniczę w życiu Szkoły i klasy. Jestem członkinią Młodzieżowej Rady Powiatu Jasielskiego. Interesuję się muzyką i sportem. Jestem koleżeńska i lubię pomagać innym. Należę również do Szkolnego Koła Caritas. Moją największą pasją jest nauka, bo uważam, że tylko dzięki ciężkiej pracy można osiągnąć sukces.
W tym roku również liczę na Wasze głosy!!!
Pozdrawiam!!!
Sandra Wojdyła - klasa 2h.
Interesuję się muzyką, modą, lecz moją największą pasją jest taniec. Tańczę już od paru lat. Jestem osobą energiczną, odpowiedzialną, kreatywną, pozytywnie nastawioną do życia. Łatwo nawiązuję nowe znajomości . Swoje obowiązki będę wykonywała jak najlepiej.
Liczę na Wasze głosy!!!
Pozdrawiam
Piotr Urban - klasa 2 m.
Charakteryzuje mnie odpowiedzialność oraz sumienność wykonywania powierzanych mi zadań. Jestem odważny i nie boję się nowych wyzwań oraz nawiązywania nowych znajomości.
Mam dwa, dość rzadkie hobby, a są to: jeździectwo (jestem czynnym zawodnikiem w skokach, wkkw oraz militari) oraz kawaleria (jestem członkiem Szwadronu Podkarpacie w barwach 20 pułku ułanów im. Króla Jana III Sobieskiego). W związku z czym pomagałem przy takich imprezach jak: Memoriał im. Henryka Dobrzańskiego „Hubala”, czy Majówka z Kawalerią. Dlatego też mam doświadczenie związane z organizacja różnych uroczystości oraz wystąpieniami publicznymi. Poza tym nowe wyzwania mobilizują mnie do działania .
Liczę na Wasze głosy!!!