+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Kandydaci do Samorządu Uczniowskiego

25.10.2013

Przedstawiamy Wam Kandydatów do Samorządu Uczniowskiego:

 

Izabela Barzyk - klasa II m.

Interesuje się muzyką i tańcem, przede wszystkim  Zumbą. Lubię stawiać sobie wyzwania i je pokonywać, nawet jeżeli spotykam na swojej drodze różne przeciwności. Jestem koleżeńska i lubię pomagać innym. Bardzo łatwo nawiązuję nowe znajomości. Jestem odpowiedzialną, sumienną i energiczną osobą. Chciałabym uczestniczyć w życiu Szkoły, ponieważ jestem kreatywną i mam nadzieję, że będę mogła to pokazać.  

Liczę na wasze głosy!!!

Pozdrawiam!

 

Anna Pykosz - klasa 3ht. 

Aktywnie uczestniczę w życiu Szkoły i klasy. Jestem członkinią Młodzieżowej Rady Powiatu Jasielskiego. Interesuję się muzyką i sportem. Jestem koleżeńska i lubię pomagać innym. Należę również  do Szkolnego Koła Caritas.  Moją największą pasją jest nauka, bo uważam, że tylko dzięki ciężkiej pracy można osiągnąć sukces.

W tym roku również liczę na Wasze głosy!!!

Pozdrawiam!!!

 

Sandra Wojdyła - klasa 2h. 

Interesuję się muzyką, modą, lecz moją największą pasją jest  taniec. Tańczę  już od paru lat. Jestem osobą energiczną, odpowiedzialną, kreatywną, pozytywnie nastawioną do życia.  Łatwo nawiązuję nowe znajomości . Swoje obowiązki będę wykonywała jak najlepiej.

Liczę na Wasze głosy!!!

Pozdrawiam 

 

Piotr Urban - klasa 2 m.

Charakteryzuje mnie odpowiedzialność oraz sumienność wykonywania powierzanych mi zadań. Jestem odważny i nie boję się nowych wyzwań oraz nawiązywania nowych znajomości.

Mam dwa, dość rzadkie hobby, a są to: jeździectwo (jestem czynnym zawodnikiem w skokach, wkkw oraz militari) oraz kawaleria (jestem członkiem  Szwadronu Podkarpacie w barwach 20 pułku ułanów im. Króla Jana III Sobieskiego). W związku z czym pomagałem przy takich imprezach jak: Memoriał im. Henryka Dobrzańskiego „Hubala”, czy Majówka z Kawalerią. Dlatego też mam doświadczenie związane z organizacja różnych uroczystości oraz wystąpieniami publicznymi. Poza tym nowe wyzwania mobilizują mnie do działania .                 

 Liczę na Wasze głosy!!!

Galeria: Samorząd 2013

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności