+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

KANDYDACI DO SAMORZĄDU SZ. 2020

04.12.2019

Zbliżają się wybory do SAMORZĄDU SZKOLNEGO 2020, chcemy Wam przedstawić kandydatów:

Aleksandra Kras

\"\"

 

Hej !!!

 Nazywam się Aleksandra Kras i trochę Wam opowiem o sobie.

Chodzę do 2 h. Interesuję się narciarstwem, fotografią, plastyką oraz gotowaniem. Jestem również harcerką w 166 Jasielskiej  Drużynie Harcerskiej „Cichociemni”.

Kandyduję do Samorządu Szkolnego , bo chcę Wam umilić czas spędzony w szkole. Chciałabym wprowadzić  dni językowe, maratony filmowe, dyskoteki  oraz dni tematyczne, takie jak np. dzień książki  itp.

TO MY jesteśmy jednością i to od Nas zależy jak będziemy budować nasze lata w szkole.

Liczę na Wasze głosy!!!!

Pozdrawiam

 

Gabriela Dąbrowska

\"\"

 

Witam wszystkich !!!

Nazywam się Gabriela Dąbrowska i chodzę do klasy 2h.

Jestem osobą miłą, sympatyczną, uśmiechniętą i pomocną.

Lubię czytać książki i słuchać muzyki.

Chciałabym spróbować swoich sił w Samorządzie Uczniowskim.    Myślę, że podołam takim  obowiązkom. Chciałabym, aby każdy z Nas czuł się w naszej szkole dobrze, postaram się również jak najlepiej reprezentować naszą szkołę.

Chcę, aby została zachowana kontynuacja szczęśliwych numerków  i „Pytań do Dyrektora”. Chcę także zorganizować szkolne zawody sportowe i dni szczególne jakimi są  np.  Mikołajki czy Walentynki.

Liczę na Wasze głosy!

Pozdrawiam

 

Natalia  Jurusik

\"\"

 

Witam wszystkich !!!

Nazywam się Natalia  Jurusik i chodzę do klasy 2 h.

Jestem osobą sumienną, miłą, ambitną, uśmiechniętą oraz otwartą na nowe pomysły. Interesuję się fotografią i sportem. Chciałabym, aby w naszej szkole były organizowane :

  • zawody sportowe w piłkę nożną i siatkową
  • tzw. szczęśliwe numerki
  • muzyka na długich przerwach
  • zbiórki charytatywne

Postaram się wprowadzić :

  • obchodzenie dni szczególnych (Walentynki, Mikołajki itp.)
  • dzień wolny dla uczniów (klasa o najwyższych wynikach w nauce, która je  osiągnie w ciągu półrocza będzie miała możliwość wybrania sobie dnia bez pytania i niezapowiedzianych kartkówek )

Jestem otwarta na Wasze  propozycje !

Z góry dziękuję za wszystkie oddane na mnie głosy  !!

 

Patryk Kuchta

\"\"

Serwus całej społeczności szkolnej!!!

 

Nazywam się Patryk Kuchta i jestem uczniem klasy 3f o profilu technik ekonomista. 

Interesuję się głównie motoryzacją, bardzo lubię słuchać muzyki, która wspaniałe oddziałuje na moje samopoczucie, w wolnych chwilach szukam sobie zajęcia (nie lubię się nudzić), ale znaczną  część czasu poświęcam także znajomym i bliskim.

Nie będę owijał w bawełnę, startuje jako kandydat na przewodniczącego szkoły z racji tego, iż lubię nowe wyzwania. Nie bywam obojętny w sprawach ważnych, razem będziemy dążyć do tego, aby nasza szkoła była krainą mlekiem i miodem płynącą. 

Jestem humanoidem z dużym poczuciem humoru, szczerym, ambitnym, pomocnym, kreatywnym, łatwo nawiązującym nowe znajomości. Będę otwarty na wasze propozycje, które postaram się zrealizować. 

Przejrzałem historie aktywności naszego EKONOMIKA i w związku z powyższym w planach za panowania mojej kadencji mam między innymi:

* przywrócenie muzycznej audycji na długiej przerwie z radiowęzła szkolnego

* zorganizowanie zawodów e-sportowych

* zorganizowanie zawodów sportowych w różnych dyscyplinach

* zorganizowanie szkolnego Mój Talent

* przeprowadzenie inicjatywy z serii \"Pytania do Dyrektora\" 

* minieventy, które będą odbywać się raz w miesiącu

Z góry dziękuję za oddane głosy !!!

 Pozdrawiam. 

 

Michał Madejczyk

\"\"

 

Witam wszystkich!!!

 Nazywam się Michał Madejczyk, jestem uczniem klasy 2RT.

Biorę udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Szkolnego , ponieważ interesuje mnie życie szkoły i chcę brać w nim czynny udział. Bardzo lubię nowe wyzwania.

Pełnię funkcję  przewodniczącego swojej klasy. Jestem zorganizowanym, kulturalnym, odpowiedzialnym, kreatywnym, energicznym, z poczuciem humoru uczniem, który w 100% wykonuje swoje obowiązki. Myślę, że swoją postawą jestem w stanie godnie  reprezentować  naszą szkołę  .

Mam bardzo dużo pomysłów, zarówno sportowych jak i rozrywkowych, które chciałbym zrealizować . Chciałbym wprowadzić dużo nowości, które z pewnością ucieszą uczniów, nie zaburzając ich wyników nauczania!

Moim hobby jest przede wszystkim sport, lecz również interesuję się muzyką. Z wielką chęcią nawiązuję nowe znajomości.

Liczę na Wasze głosy!! Serdecznie pozdrawiam !!!

Kacper Betlej 

\"\"

Witam !!

Nazywam się Kacper Betlej i jestem uczniem 3H
Moje zainteresowania to muzyka, dobry film i dobra zabawa...
W tym momencie pewnie się zastanawiasz \"Co on ma, czego inni nie mają \" lub \" Czym on się wyróżnia \"
A odpowiedź jest prosta, obiecywać potrafi każdy, lecz nie każdy potrafi słowa, zmienić w czyny. Jestem osobą otwartą, szczerą i zaangażowaną we wszystko czego się podejmie, aktualnie priorytetem jest dla mnie kandydatura na przewodniczącego naszej szkoły .

A  oto moje cele i pomysły w razie, gdyby udało mi się wygrać :

- Organizacja dyskoteki szkolnej tak długo wyczekiwanej przez bardzo wielu z nas
- Poszukiwania sponsorów na nagrody dla uczniów naszej szkoły  za udział w bardzo wielu konkursach i eventach,  które mam zamiar zorganizować
- Znaczne zwiększenie szans na pozyskanie \"Dnia osobistego \" oraz częstsze honorowanie najlepszych uczniów klas
- Organizacje eventów e-sportowych jak i sportowych

Ty też możesz przyczynić się do zmian na lepsze.
Jeśli wygram każdy uczeń, będzie mógł podsyłać mi pomysły i brać czynny udział w pracy szkoły.
Codziennie zadaje sobie pytanie \"co zrobić, abym stał się lepszy???\"

 Teraz Ty zadaj sobie pytanie \" co ja mogę zrobić, by w naszej szkole żyło się lepiej ?\"
Wtedy będziesz wiedział/a na kogo zagłosować.

 

Hubert Krzakiewicz

\"\"

Nazywam się  Hubert Krzakiewicz, dla znajomych Krzaq, chodzę do klasy 3F ( przyszły ekonomista ;) ).

Interesuję się rysowaniem, po części zajmuję się grafiką komputerową a także uprawiam różne dyscypliny sportowe.

Uważam się za osobę kreatywną z bujną wyobraźnią, przez co zdarza mi się chodzić zamyślonym ;P.

Staram się być pozytywnie nastawionym do innych, rozweselać swoją osobą i jeśli trzeba to pomóc w potrzebie.

Myśląc o zmianach w szkole, jestem otwarty na propozycje, więc myślę , że można spróbować z ankietą o potrzebach uczniów i wybrać najciekawsze pomysły.

Oczywiście trzeba postarać się o powrót muzyki podczas długich przerw. Dzięki temu oczekiwanie na lekcje staje się przyjemniejsze :)

Liczę na Wasze głosy !!!

Pozdrawiam

← Wróć do aktualności