Kamil Bazan nowym przewodniczącym Samorządu Szkolnego
30.10.2011
Znamy już wyniki wyborów!
Wszystkich głosów oddano 499, z czego 33 było nieważnych. I tak:
Nowym przewodniczącym Samorządu Szkolnego został Kamil Bazan, uzyskując 201 głosów.
Zastępcami zostają: Justyna Banach – 147 głosów i Weronika Filip – 118 głosów.
Wszystkim trzem kandydatom gratulujemy osiągniętego wyniku!