Kabareton uczniowski
01.03.2011
Chcemy Wam przedstawić filmik pokazujący \"prawdziwe oblicze Naszych nauczycieli\". Filmik wykonali uczniowie z klasy 4f2 na potrzeby studniówki, która odbyła się 5 lutego 2011.
Również dzięki uprzejmości pana prof. A. Langera możemy przedstawić przebieg pożegnania maturzystów z 2008 roku. Jednak ze względu na duży rozmiar pliku pokażemy tylko kabaret wykonany przez uczniów byłej klasy 2i.
Aby je zobaczyć należy kliknąc tutaj lub na banerek \"video\" na głównej stronie.
Życzymy przyjemnego oglądania.