Julia i Asia Stypendystkami PRM
07.01.2019
W dniu 19 grudnia br. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia uczniom stypendiów Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej. 218 uczniów z województwa podkarpackiego otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów, natomiast stypendia Ministra Edukacji Narodowej otrzymało 15 osób z naszego województwa. Nagrody wręczyły: Pani Ewa Leniart Wojewoda Podkarpacki i Pani Małgorzata Rauch Podkarpacki Kurator Oświaty.
Z naszej Szkoły stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w poprzednim roku szkolnym otrzymały: Julia Podraza – klasa 2i i Joanna Brożyna – klasa 3G.
Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!