Jesteśmy finalistami Podkarpackich Mistrzostw Przedsiębiorczości Społecznej 2025!
17.11.2025
13 listopada w Rzeszowie, podczas @Podkarpackiego Festiwalu Nauki i Innowacji,
odbył się wielki finał Podkarpackich Mistrzostw Przedsiębiorczości Społecznej,
organizowanych przez @rops.rzeszow i realizowanych przez @revaspl.
Nasz zespół „Konop seed” reprezentował naszą szkołę i znalazł się na pierwszym
miejscu w gronie najlepszych drużyn z całego Podkarpacia!
Przez kilka tygodni zespół z naszej szkoły prowadził wirtualną agencję eventową w
formule spółdzielni socjalnej, podejmując realne decyzje biznesowe, planując ofertę,
dbając o pracowników i analizując rynek.
To była intensywna nauka przedsiębiorczości, współpracy i strategicznego myślenia.
Naszą szkołę reprezentowali:
Opiekun: Anna Wojnarowicz-Stusowska
Uczniowie: Anna Salwik, Alicja Michnal, Nikita Rybkin
Wyniki konkursu:
1 Konop seed – Technikum nr 4 w Jaśle
2 Event – ZST w Sędziszowie
3 ZST EVENT – Jasło
⭐ Najlepszy wynik CSR: Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rzeszowie
Gratulujemy wszystkim finalistom i dziękujemy za pełną energii rywalizację!
To dla nas ogromne wyóżnienie, motywacja i doświadczenie, które zostanie z nami
na długo.