Jasełka w wykonaniu przedszkolaków
15.01.2010
W dniu 7 stycznia 2010 roku w auli szkolnej odbyły się występy przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 9 w Jaśle. Młodzież Ekonomika obejrzała występ jasełkowy, po góralsku pt. \"Hej, tam w Betlejem\". Występy odbyły się w ramach stałej współpracy małych artystów z ich starszymi kolegami, członkami Koła Żywego Słowa działającego w naszej Szkole.
Przedszkolaki gościmy już po raz trzeci i razem z nimi uczestniczymy w akcjach charytatywnych.
W tym roku szkolnym objęliśmy opieką Środowiskowy Dom Samopomocy w Przysiekach.
Przedstawienie było bardzo interesujące i aktorzy zebrali na zakończenie gromkie brawa.