IV Zjazd Szkół im. Jana Pawła II
07.06.2019
W poniedziałek 3 czerwca 2019 r. reprezentanci Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle pod opieką Pani Dyrektor Urszuli Budziak, s. Kariny Pawłowskiej i s. Eweliny Kotwicy wzięli udział w IV Zjeździe Szkół im. Jana Pawła II województwa podkarpackiego. Punktem centralnym spotkania była Msza Święta w Katedrze Rzeszowskiej pod przewodnictwem J. E. Ks. Bp. Jana Wątroby. Po Eucharystii wszyscy uczestnicy za pocztami sztandarowymi udali się pod pomnik Jan Pawła II, gdzie po złożeniu kwiatów została odśpiewana pieśń „Barka”. W Parku Papieskim w części artystycznej na scenie pojawili się uczniowie Naszego Ekonomika, którzy wraz z s. Kariną Pawłowską i licznie zgromadzonymi przedstawicielami innych szkół noszących imię świętego Papieża Polaka, wykonali Tańce Lednickie. Po chwaleniu Boga pieśnią i tańcem był czas na smaczną kremówkę. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu za godne reprezentowanie szkoły, zaangażowanie, radość i entuzjazm.