IV Powiatowy Konkurs Czytelniczy: „…ciesz się z nami ,ciesz Godami”
25.01.2023
16.11.2022 r. odbył się IV Powiatowy Konkurs Czytelniczy „…ciesz się z nami, ciesz
Godami”, zaś 10 .01.2023r. miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu. . W auli I Liceum
Ogólnokształcącego w Jaśle rozdano nagrody i dyplomy. Wyróżnienie otrzymała Magdalena
Kurek , uczennica klasy 4 Grt . Tegoroczne zadania konkursowe dotyczyły znajomości treści
i problematyki „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego.
Gratulujemy!