Integracyjny wyjazd na lodowisko w Dębicy
05.11.2021
5 listopada (piątek), 49 uczniów z Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle wraz z opiekunami wyjechali autokarem do Dębicy doskonalić jazdę na łyżwach. Głównym celem szkolnego wyjazdu było propagowanie sportów zimowych, integracja młodzieży szkolnej oraz oczywiście dobra zabawa.
Dla większości uczniów nie był to pierwszy wyjazd ale byli i tacy, którzy po raz pierwszy zmierzyli się z lodową taflą lodowiska. Nie obyło się oczywiście, bez drobnych upadków ale entuzjazm jaki towarzyszył uczniom podczas jazdy łagodził drobne potknięcia. W drodze powrotnej wszyscy uczestnicy łyżwiarskiego wypadu odwiedzili tradycyjnie Mcdonald, aby zregenerować utracone siły.
Opiekunami łyżwiarzy z naszej szkoły były pani Magdalena Mularska, Joanna Radoń, Gabriela Bulsiewicz oraz Barbara Skuba. Zabawa była znakomita i pozostawiła niezapomniane wrażenia.