Instrukcja logowania
17.10.2012
Witamy Was. Od dzisiaj możecie samodzielnie dokonać konfiguracji logowania do szkolnej sieci WIFI-Ekonomika. Wystarczy mieć swój sprzęt, komórkę, laptop, ipad smartfon czy inne urządzenia elektroniczne wyposażonye w adres MAC. Jak to zrobić, należy kliknąć tutaj i postępować według podanej instrukcji na naszej stronie. W razie problemów zgłoś się do nas.
Życzymy owocnej pracy.