+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Inauguracja roku szkolnego 2010/2011

01.09.2010

W dniu 1 września 2010 roku odbyło się w naszej Szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011 połączone ze ślubowaniem klas pierwszych.

O godzinie 8:00 została odprawiona Msza Święta w kościele św. Stanisława.

Następnie uczniowie przeszli do auli szkolnej na uroczysta akademię.

Dyrektor Szkoły Pan Robert Niemiec powitał wszystkich serdecznie, życzył powodzenia, sukcesów, wiele radości i wytrwałości w nowym roku szkolnym wszystkim uczniom i Gronu Pedagogicznemu.

Tegoroczne rozpoczęcie nowego roku szkolnego uświetnił swoją obecnością Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego - były Dyrektor \"Ekonomika\" - Pan Bogdan Rzońca, który również życzył samych wspaniałości dla pracowników i uczniów Naszej Szkoły.

Z kolei głos zabrała s. Joanna i ks. Piotr Anioł, który zachęcił zebranych do rozpoczęcia roku szkolnego \"w Imię Boże\" krótką modlitwą.

Następnie odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych oraz część artystyczna.

W tym roku edukacje w naszej Szkole w klasach pierwszych rozpoczęło 190 uczniów:

  • w liceum ogólnokształcącym:
    Klasa 1 A – klasa matematyczno-językowa – 30 osób
    Klasa 1 I – klasa matematyczno-informatyczna – 30 osób
    Klasa 1 O – klasa lingwistyczna – 20 osób
    Klasa 1 M– klasa społeczno-medialna – 20 osób
  • w technikum:
    Klasa 1 F1 – klasa w zawodzie technik ekonomista – 30 osób
    Klasa 1 F2 – klasa w zawodzie technik ekonomista – 30 osób
    Klasa 1 HT – klasa dwuzawodowa technik handlowiec/technik obsługi turystycznej – 30 osób

Dzisiejszą akademię przygotowały mgr Iwona Wiśniewska i mgr Joanna Winiarz.

Galeria: Inauguracja roku szkolnego 2010/2011

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności