+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

III Powiatowy Konkurs Ekologiczno - Informatyczny

09.06.2010

Dnia 8 czerwca 2010 roku rozstrzygnięty został III Powiatowy Konkurs Ekologiczno-Informatyczny: „ŻYJ ZDROWO I EKOLOGICZNIE”, który odbył się w II LO w Jaśle. 

Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia, ekologii, rozwijanie artystycznych umiejętności oraz wykorzystanie technologii informacyjnej. 

 


Konkurs przeprowadzony był w dwóch oddzielnych kategoriach:
a ) plakat-fotomontaż pod tegorocznym hasłem: „Ekologia i my”;
b ) film pod tegorocznym hasłem: „Ekologia i my”.

Uczniowie Ekonomika brali w nim udział i zajęli odpowiednio:

w kategorii plakat-fotomontaż:
III miejsce - Mariola Stanek - klasa 2f1

w kategorii film:
III miejsce - Kamil Budziak, Kamil Ignarski, Paweł Stanek - klasa 2m

Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Opiekunem naszej mlodzieży w konkursie była mgr Marta Głogowska

Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria: III Powiatowy Konkurs Ekologiczno-Informatyczny: „ŻYJ ZDROWO I EKOLOGICZNIE”

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności