III numer Ekonomisia
20.06.2011
Jednak zdążyli, nasi młodzi i zdolni redaktorzy, przed samym końcem roku szkolnego 2010/2011, wydać trzeci numer szkolnej gazetki Ekonomiś. \"Po ciężkich bojach z nauczycielami i ocenami końcoworoczymi\", uporali się z trudnościami. Zatem mamy już trzecie wydanie naszej szkolnej chluby, więc możemy Wam, nasi drodzy Internauci Ekonomika, przedstawić je. Kliknij na banerek z misiem.