II tura wyborów do Samorządu Uczniowskiego.
23.09.2021
Drodzy uczniowie!
W dniu dzisiejszym tj. 23.09.2021 r. odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Dwie kandydatki Dominika Grzebień i Zuzanna Kras otrzymały największą i taką samą liczbę głosów, w związku z tym jutro na pierwszej lekcji odbędzie się druga tura wyborów do Samorządu Szkolnego.
Zapraszamy do głosowania. :)