+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

II tura wyborów do Samorządu Uczniowskiego.

23.09.2021

Drodzy uczniowie!

W dniu dzisiejszym tj. 23.09.2021 r. odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Dwie kandydatki Dominika Grzebień i Zuzanna Kras otrzymały największą i taką samą liczbę głosów, w związku z tym jutro na pierwszej lekcji odbędzie się druga tura wyborów do Samorządu Szkolnego.

Zapraszamy do głosowania. :)

← Wróć do aktualności