II bieg pamięci
17.04.2013
W sobotę, 13 kwietnia odbył się II bieg ku pamięci Senatora Stanisława Zająca. Brali w nim udział nasi nauczyciele i uczniowie. Dystans do przebiegnięcia, w którym biegli nasi uczyciele, to 21 km, czyli półmaraton.
Gratulujemy zapartości i sił w pokonaniu sporej długości.
Należy dodać, że w ubiegłym roku ci sami nauczyciele też się pocili na I biegu.
zdjęcia autorstwa Wojciecha Piękosia