+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Idziemy do szkoły

30.08.2011

To już koniec wakacji. Za dwa dni nowy rok szkolny 2011/2012. Dla przypomnienia zaczynamy w dniu 1 września tj. (czwartek) br. od Mszy Świętej w Kościele Św. Stanisława o godz. 8:00. Po mszy przechodzimy do szkoły, gdzie na auli o godz. 9:00 nastąpi uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Zapraszamy na aulę przede wszystkim pierwszoklasistów, starsze klasy mogą wysłąć swoich reprezentantów lub czekać przed lub w szkole na swoich wychowawców.

Około godz. 10:00, po spotkaniu na auli szkolnej, wszyscy uczniowie rozchodzą się do wyznaczonych klas. Tam wychowawcy poinformują swoich wychowanków o planie nauczania i innnych ważnych rzeczach związanych ze szkołą. Serdecznie zapraszamy.

Informacje o numerach sal będą wisiały na drugich drzwiach przy wejściu do szkoły ( drugie drzwi główne od wejścia od kina Syrena, szklane).

W tym roku edukacje w naszej szkole rozpocznie 190 uczniów.

w liceum ogólnokształcącym - 90 osób

w technikum - 100 osób

 godz. 9.00

Klasa

Sala

3i

A4

3o

A5

3e1

A15

3e2

C14

3f1

A2

3f2

A3

3h

C22

4f1

A16

4f2

A17

4h1

A11

4h2

15

Godz.10.00

(po uroczystościach na auli Szkolnej)

1i

A4

1am

A5

1m

C11

2i

A16

2a

A17

2o

C12

2m

C13

1f1

A2

1f2

A11

1ht

C22

2f1

A3

2f2

A15

2ht

C21

Do ostatniego dnia będziemy musieli poczekać na plan lekcji, ktory będzie mozna umieści na stronie internetowej.

W piątek dla wszystkich uczniów naszej szkoły niespodzianka.

← Wróć do aktualności