Idziemy do szkoły
30.08.2011
To już koniec wakacji. Za dwa dni nowy rok szkolny 2011/2012. Dla przypomnienia zaczynamy w dniu 1 września tj. (czwartek) br. od Mszy Świętej w Kościele Św. Stanisława o godz. 8:00. Po mszy przechodzimy do szkoły, gdzie na auli o godz. 9:00 nastąpi uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
Zapraszamy na aulę przede wszystkim pierwszoklasistów, starsze klasy mogą wysłąć swoich reprezentantów lub czekać przed lub w szkole na swoich wychowawców.
Około godz. 10:00, po spotkaniu na auli szkolnej, wszyscy uczniowie rozchodzą się do wyznaczonych klas. Tam wychowawcy poinformują swoich wychowanków o planie nauczania i innnych ważnych rzeczach związanych ze szkołą. Serdecznie zapraszamy.
Informacje o numerach sal będą wisiały na drugich drzwiach przy wejściu do szkoły ( drugie drzwi główne od wejścia od kina Syrena, szklane).
W tym roku edukacje w naszej szkole rozpocznie 190 uczniów.
w liceum ogólnokształcącym - 90 osób
w technikum - 100 osób
godz. 9.00
|
Klasa |
Sala |
|
3i |
A4 |
|
3o |
A5 |
|
3e1 |
A15 |
|
3e2 |
C14 |
|
3f1 |
A2 |
|
3f2 |
A3 |
|
3h |
C22 |
|
4f1 |
A16 |
|
4f2 |
A17 |
|
4h1 |
A11 |
|
4h2 |
15 |
Godz.10.00
(po uroczystościach na auli Szkolnej)
|
1i |
A4 |
|
1am |
A5 |
|
1m |
C11 |
|
2i |
A16 |
|
2a |
A17 |
|
2o |
C12 |
|
2m |
C13 |
|
1f1 |
A2 |
|
1f2 |
A11 |
|
1ht |
C22 |
|
2f1 |
A3 |
|
2f2 |
A15 |
|
2ht |
C21 |
Do ostatniego dnia będziemy musieli poczekać na plan lekcji, ktory będzie mozna umieści na stronie internetowej.
W piątek dla wszystkich uczniów naszej szkoły niespodzianka.