+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

I Szkolny Konkurs \"Mój talent\"

01.06.2011

W dniu 1 czerwca 2011 r. w Ekonomiku odbył się I Szkolny Konkurs \"Mój talent\". Wzięło w nim udział 6 grup uczestników z nastepujących klas:

klasa 2h:

  • Justyna Banach

 klasa 2i:

  • Marcin Grzyb
  • Jakub Bara
  • Karol Jurusik
  • Krzysztof Kędzior
  • oraz wychowawca mgr inż. Adam Langer

klasa1m:

  • Emanuela Frużyńska
  • Natalia Leśniak
  • Patryk Marchewka

klasa1ht:

  • Joanna Ropel

klasa1o:

  • Michał Samborski
  • Marcin Maresz

klasa1f2:

  • Angelika Dziedzic
  • Kamil Bazan

Uczestnicy prezentowali swoje talenty i pasje, które zostały przyjęte przez zebranych z wielkim zadowoleniem i nagrodzone gromkimi brawami.

Po wysłuchaniu prezentacji wszystkich uczestników jury w składzie:

  • dr Dominik Wróbel - przewodniczący,
  • mgr inż. Małgorzata Sławniak,
  • mgr Elżbieta Kalisz-Niemiec,
  • s. Diana Jonczyk,
  • Weronika Filip

ogłosiło swój werdykt. I tak:

I miejsce zajęła przedstawicielka klasy 1 ht - Joanna Ropel

II miejsce zajęła przedstawicielka klasy 2 h - Justyna Banach

III miejsce zajęła drużyna z klasy 1o - Michał Samborski i Marcin Maresz

wyróżnienie przyznano: drużynie z klasy 2 i oraz mgr. inż. Adamowi Langerowi.

 

Nagrodą dla zwycięzców były słodycze i dyplomy. Pozostałym również wręczono słodkie upominki i dyplomy.

Na zakończenie Pan dyrektor Robert Niemiec gratulował wszystkim posiadanych talentów oraz zaproponował, aby Konkurs \"Mój Talent\" wpisał się na listę cyklicznych imprez Ekonomika.

Konkurs zorganizował i prowadził Samorząd Szkolny - Sabina Cyran, Weronika Filip, mgr Monika Jurkowska-Nocek i mgr Dorota Warchoł, pomocą służyła również mgr Elżbieta Kalisz-Niemiec.

Galeria: Mój talent

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności