I Spotkanie z poezją
01.10.2011
28 września 2011 r. w Ekonomiku odbyło się I Spotkanie z poezją zorganizowane przez uczniów Szkolnego Koła Żywego Słowa. Emanuela Frużyńska i Natalia Leśniak z klasy 2m przeprowadziły profesjonalny wywiad z Agnieszką Dziedzic i Moniką Kocik - debiutującymi poetkami, a byłymi uczennicami naszej Szkoły.
W spotkaniu uczestniczyli: opiekunowie Szkolnego Koła Żywego Słowa Anna Tyrpak i Bożena Gogosz, Pan Andrzej Papciak z-ca Naczelnika Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Jaśle, rodzina i przyjaciele młodych poetek oraz uczniowie z klasy 1m, 1am, 2m i 2o.