I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
21.03.2012
W dniu 21 marca w naszej szkole odbył się I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Twórczość poetów przeklętych”.
Poeta przeklęty to człowiek zbuntowany przeciw społeczeństwu, prowadzący buntowniczy tryb życia.
Nie stroni od alkoholu, narkotyków, a jego życie kończy się zazwyczaj samobójczą śmiercią.
W konkursie wzięli udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu jasielskiego, którzy w sposób oryginalny i ciekawy interpretowali teksty poetów przeklętych.
Jury oceniło uczestników w sposób następujący:
I miejsce – Lidia Bachórz – I L.O
II miejsca – Aleksandra Szot – ZS nr 4
– Agnieszka Substelna – II L.O
wyróżnienia – Katarzyna Zabłocka – ZS nr 3
– Joanna Moskal – ZS nr 4
– Dorota Libuszowska – II L.O
Zwycięscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe, zaś pozostali dyplomy uczestnictwa.
Organizatorami konkursu były opiekunki Szkolnego Koła Żywego Słowa: Bożena Gogosz i Anna Tyrpak