+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Gosia Walczyk finalistką TWiUH-M!

28.03.2011

Miło nam poinformować, że uczennica naszej Szkoły Małgorzata Walczyk - klasa 4f1 zakwalifikowała się do ogólnopolskiego finału Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich.

W XVI edycji Turnieju wzięło udział 2570 uczniów z 90 szkół, natomiast w zawodach okręgowych brało udział 370 uczniów z 86 szkół. Oprócz Małgosi na szczeblu okręgowym Szkołę reprezentowała jeszcze Anna Ulaszek - klasa 4f1, która uzyskała również bardzo wysoki wynik (zabrakło jej 2 punkty, by dostać się do finału).

Finały odbędą się w dniach 15 i 16 kwietnia 2011 r. w Szczecinku.

Opiekunem uczennic jest mgr inż. Małgorzata Pelczar.

Serdecznie gratulujemy osiągniętych rezultatów i życzymy dalszych sukcesów.

← Wróć do aktualności