Gosia Walczyk finalistką TWiUH-M!
28.03.2011
Miło nam poinformować, że uczennica naszej Szkoły Małgorzata Walczyk - klasa 4f1 zakwalifikowała się do ogólnopolskiego finału Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich.
W XVI edycji Turnieju wzięło udział 2570 uczniów z 90 szkół, natomiast w zawodach okręgowych brało udział 370 uczniów z 86 szkół. Oprócz Małgosi na szczeblu okręgowym Szkołę reprezentowała jeszcze Anna Ulaszek - klasa 4f1, która uzyskała również bardzo wysoki wynik (zabrakło jej 2 punkty, by dostać się do finału).
Finały odbędą się w dniach 15 i 16 kwietnia 2011 r. w Szczecinku.
Opiekunem uczennic jest mgr inż. Małgorzata Pelczar.
Serdecznie gratulujemy osiągniętych rezultatów i życzymy dalszych sukcesów.