+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Głosujemy na Internetową Miss Ekonomika!

12.11.2010

Szanowni Internauci, chcemy Wam zaprezentować sześć długo oczekiwanych kandydatek, które wystartują w Internetowym Konkursie na Miss Ekonomika 2010.

 

Kilka informacji na początek.

Drogi internauto jesteś proszony o odpowiedzialne zachowanie się w czasie tej zabawy!!!

  • Kandydatki przedstawiamy wg. kolejności nadesłanych zgłoszeń.
  • Zdjęcia i treści pokazane na stronie internetowej są informacjami przesłanymi przez kandydatki droga e-mailową.
  • Każda z kandydatek będzie miała swoją podstronę wraz z opisem i z galerią zdjęć.
  • Głosy będziecie mogli oddawać w sondzie – ankiecie od dzisiaj czyli 8 listopada (poniedziałek) od godz. 08:00 do 14 listopada (niedziela) do godz. 22:00.

  • Na swoją kandydatkę będzie można oddać tylko jeden głoś w ankiecie z jednego konta.

  • Ilość zdjęć pokazana w galerii jest związana z ilością przesłanych zdjęć.  

    Opis i zdjęcia będzie można zmodyfikować do wtorku do godz. 20:00. Kandydatki mogą dokonywać zmian, należy je wysłać już teraz na znany adres e-mail.

    Internetową Miss Ekonomika 2010 zostanie ta kandydatka, która otrzyma największa ilość głosów. Wrazie takiej samej ilości głosów, nastąpi dogrywka w drugiej sondzie.

 

W poniedziałek tj. 15  listopada podamy oficjalne wyniki głosowania, w godzinach porannych.

Wręczenie korony, wstęgi i nagród dla „Naj” odbędzie się we wtorek lub środę na dużej przerwie w gabinecie u pana dyrektora Roberta Niemca (dokładne szczegóły jeszcze podamy w Ogłoszeniach).

Oprócz Miss zapraszamy 1 i 2 WiceMiss na godzinę i miejsce na wręczenie nagród.

Następnie odbędzie się sesja zdjęciowa oraz wywiady. (Wszystkie Miss proszone są o przybycie na wręczenie nagród w eleganckich strojach). Być może całe show odbędzie się na auli szkolnej wraz z udziałem klas.

Nagrody. Możemy już zdradzić sponsora, jest nim Rada Rodziców, która przeznaczyła na konkurs 200 zł. Kwotę tą podzielimy na 3 nagrody rzeczowe. Nagrodami będą kosmetyki firmy Avon. Miss otrzyma kosmetyki na kwotę 120 zł. Wice druga i trzecia po 50 i 30 zł w kosmetykach.

Z góry dziękujemy Radzie Rodziców i Panu dyrektorowi Robertowi Niemcowi za poparcie tej inicjatywy.

 

Rozpoczynamy zabawę!

 \"\"

O to nasze kandydatki

\"\"

ZOFIA

Nie zawsze to co piszę i jak wyglądam na obrazku jest prawdą o mnie i mojej duszy.

JB

 

Aktualizacja #3

Konkurs w końcu może się odbyć!

Aby zagłosować w ankiecie musisz założyć konto. Głosować mogą tylko konta ze statusem \'Uczeń szkoły\'.

Niespodziewamy się już problemów z manipulacją wyników głosowania, szkoda że trzeba było podjąć tak twarde kroki, ale teraz jest to faktycznie szkolny, internetowy konkurs.


Pozdrawiamy i zachęcamy do głosowania!

← Wróć do aktualności