Gala Złotych Szkół NBP
16.06.2021
Drodzy Nauczyciele,
Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na galę finałową I edycji programu Złote Szkoły NBP.
Gala odbędzie się 21 czerwca 2021 r. o g. 15.00 w formie online
Przesyłamy link do transmisji: nbp.pl/zloteszkoly/gala2021
W dniu gali klikając w link, połączą się Państwo ze studiem, w którym odbędzie się gala Złotych Szkół NBP. Dołączamy zaproszenie – tam również został umieszczony interaktywny link do transmisji internetowej.
W trakcie uroczystości zostaną ogłoszeni laureaci wszystkich nagród programu.
21 czerwca 2021 r. na www.nbp.pl/zloteszkoly zostanie opublikowana lista szkół, które zdobyły tytuł „Złotej Szkoły NBP”. Uzyskanie tytułu zostanie potwierdzone na platformie na kontach wszystkich nauczycieli z drużyn Złotych Szkół NBP oraz drogą mailową.
Zachęcamy, by w najbliższy poniedziałek przed monitorami komputerów spotkali się członkowie Drużyn Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej, a także jak najwięcej nauczycieli i uczniów, którzy brali udział w zadaniach I edycji. Zapraszamy do wspólnego uczestniczenia w tym wydarzeniu.
Do zobaczenia i usłyszenia 21 czerwca 2021 r. o g. 15.00!
Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Złotych Szkół NBP