Finał XVIII edycji Konkursu Papieskiego
13.06.2022
W dniu 11 czerwca 2022 roku (sobota) w Centrum Jana Pawła II w Krakowie odbył się finał XVIII edycji Konkursu Papieskiego. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem \"Z zachwytu dla istnienia. Konkurs składał się z czterech etapów: dwa pierwsze etapy to test wiedzy online składający się z 25 pytań które obejmowały życie i nauczanie Jana Pawła II, trzeci etap polegał na napisaniu eseju na podany temat przez organizatora. IV etap (finał) polegał obronie eseju przed komisją. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy 3Pra, Kamil Budziak. Po finałowych zmaganiach Kamil uzyskał wyróżnienie.
Gratulujemy sukcesu uzyskanego w konkursie i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunem była s. Joanna Krupa.