Ferdydurke
01.10.2010
W dniu 29.09.2010 tj. środa w auli szkolnej odbył się spektakl pt. Ferdydurke w wykonaniu aktorów z Teatru Forma z Białegostoku. Ferdydurke Witolda Gombrowicza jest szczególną pozycją w prozie polskiej XX wieku,porusza poważny problem buntu przeciwko tradycji, konwenansom społecznym oraz formom w stosunkach międzyludzkich.
Sektakl odbył się w trosce o właściwy rozwój oświatowo-kulturany uczniów naszej szkoły, a jednocześnie stał się doskonałą okazją do kszałcenia umiejętności dziennikarskich uczniów z klasy I m.
Wywiad z aktorami, przeprowadzony przez uczennice klasy społeczno - medialnej, ukaże się w najbliższym numerze Ekonomista i na stronie szkoły.