Family Cup w pływaniu
03.12.2010
W dniu 28 listopada 2010 r. odbyły się Amatorskie Mistrzostwa Polski w pływaniu z cyklu Family Cup. W zawodach tych startowała młodzież naszej Szkoły oraz mgr Anna Stawarska-Bizoń z rodziną.
Na dystansie 25 m w swojej kategorii wiekowej Sylwia Mruk - klasa 3i uplasowała się na miejscu III, a Aleksandra Bania z klasy 2i na miejscu IV. Z klasy 2i startował jeszcze Marcin Mokrzycki.
Gratulujemy sukcesów!