Etap okręgowy Olimpiady Przedsiębiorczości
11.03.2013
W dniu 7 marca 2013 r. odbył się w Krakowie etap okręgowy Olimpiady Przedsiębiorczości.
Naszą Szkołę reprezentowały uczennice klasy 3f1:
- Monika Figlus
- Gabriela Gorczyca
- Ilona Pepera
Gratulujemy osiągniętych sukcesów!
Opiekunem uczniów jest mgr Joanna Czajkowicz.