+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Ekonomik po raz kolejny obronił tytuł Złotej Szkoły NBP.

09.06.2023

Miło nam poinformować, że jasielski Ekonomik po raz trzeci zdobył tytuł Złotej Szkoły NBP. W dniu 30 maja 2023r. podczas uroczystej gali NBP w Warszawie ogłoszono wyniki III edycji „Złotej Szkoły NBP”2022/2023. Nasza szkoła otrzymała nagrodę w wysokości 2000 zł za najlepiej wykonane zadania. Hasło III edycji brzmiało „Poznajemy bank centralny”a zadania obejmowały: lekcje z ekonomią, warsztat uczniowski i debatę szkolną. W ramach programu grupa 10 ambasadorów w składzie: Dominika Grzebień, Zuzanna Kras, Weronika Kuzak, Ewa Warchoł, Martyna Dzięglewicz, Kamil Budziak, Alan Wojnar, Gabriel Buczyński, Sebastian Czyż, Bartosz Kudłaty pod opieką nauczycieli: Anny Wojnarowicz - Stusowskiej, Joanny Hendzel, Beaty Zając – Łąckiej, Joanny Radoń, Emanueli Frużyńskiej, Wincentego
Skwarka realizowali zadania konkursowe.

← Wróć do aktualności