+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Ekonomik nagrodzony

19.01.2011

 

W dniu 14 stycznia 2011 roku w Rzeszowie odbyło się podsumowanie Konkursu „Radosne obchody Święta Odzyskania Niepodległości”.  Ekonomik zajął w nim I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs został zorganizowany przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, natomiast uroczystość rozdania nagród i wyróżnień odbyła się w Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie.

Najpierw 11urator – Pan Antoni Wydro przywitał przybyłych gości:

Następnie miały miejsce wystąpienia zaproszonych gości:

  • Pana Piotra Kluza – naczelnika wydziału prewencji KW Policji w Rzeszowie, który odczytał list w imieniu nadinspektora KW Policji Pana  J. Gdańskiego,
  • Pani Ewy Leniart – dyrektor wydziału Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie,
  • Pana Bogusława Tomczaka – dyrektora MDK w Rzeszowie.

Zaproszeni goście mówili o znaczeniu i randze Święta Niepodległości, a także o popularyzowaniu tego Święta m.in. poprzez radosne jego obchody.

Z kolei nastąpiło odczytanie protokołu Komisji konkursowej oraz prezentacja nagrodzonych prac.

W imieniu naszej Szkoły wystąpiła uczennica klasy 3o – Agnieszka Wojnarowicz, dokonując prezentacji multimedialnej zrealizowanych - w ramach Konkursu - przez Ekonomik działań.

Oprawa muzyczna – zespół wokalny z MDK w Rzeszowie, natomiast uroczystości uświetniła swoim wystąpieniem Orkiestra Wojska Polskiego z Rzeszowa.

W uroczystości Ekonomik reprezentowali:

  • mgr Jolanta Pasiowiec – koordynator działań i konkursu
  • mgr Jerzy Rzońca – oprawa multimedialna
  • Agnieszka Wojnarowicz – uczennica

Serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że nasze wysiłki zostały docenione.

Szczegółowy opis zrealizowanych w ramach Konkursu działań znajduje się w newsie Sukces Ekonomika z dnia 15.12.2010 roku.

Galeria: Radosne Obchody Święta Niepodległości

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności