Dziewczyny górą!
14.02.2011
W dniu 11 lutego 2011 r. w Krośnie reprezentacja naszej Szkoły brała udział w wojewódzkim półfinale Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt.
W rozgrywkach tych wzięły udział cztery zespoły:
- LO Krosno,
- LO Sanok,
- LO Lesko,
- ZS 4 Jasło.
Nasza drużyna zagrała dwa zwycięskie mecze z Sanokiem i Leskiem, natomiast wynik meczu z Krosnem został zakwalifikowany z poprzednich rozgrywek, które odbyły się w Iwoniczu (14 grudnia 2010).
Wygrywając z Sanokiem 2:1 i z Leskiem 2:0 nasza drużyna zapewniła sobie udział w dalszych rozgrywkach.
Drużyna Ekonomika wystapiła w składzie:
- Małgorzata Bzdyk - klasa 3o,
- Edyta Garbacik - klasa 3o,
- Patrycja Wilk - klasa 1o,
- Natalia Kolbusz - klasa 1o,
- Wioleta Krygowska - klasa 1m,
- Kamila Marszałek - klasa 2o,
- Joanna Zoła - klasa 2o,
- Monika Źrebiec - klasa 2i,
- Anna Jakosz - klasa 2o.
Opiekę nad młodzieżą sprawowali: mgr Urszula Zięba i mgr Tomasz Wojdyła.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na dalszych etapach.