+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Dziewczyny górą!

14.02.2011

W dniu 11 lutego 2011 r. w Krośnie reprezentacja naszej Szkoły brała udział w wojewódzkim półfinale Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

W rozgrywkach tych wzięły udział cztery zespoły:

  • LO Krosno,
  • LO Sanok,
  • LO Lesko,
  • ZS 4 Jasło.

Nasza drużyna zagrała dwa zwycięskie mecze z Sanokiem i Leskiem, natomiast wynik meczu z Krosnem został zakwalifikowany z poprzednich rozgrywek, które odbyły się w Iwoniczu (14 grudnia 2010).

Wygrywając z Sanokiem 2:1 i z Leskiem 2:0 nasza drużyna zapewniła sobie udział w dalszych rozgrywkach.

Drużyna Ekonomika wystapiła w składzie:

  • Małgorzata Bzdyk - klasa 3o,
  • Edyta Garbacik  - klasa 3o,
  • Patrycja Wilk  - klasa 1o,
  • Natalia Kolbusz  - klasa 1o,
  • Wioleta Krygowska  - klasa 1m,
  • Kamila Marszałek  - klasa 2o,
  • Joanna Zoła  - klasa 2o,
  • Monika Źrebiec  - klasa 2i,
  • Anna Jakosz  - klasa 2o.

Opiekę nad młodzieżą sprawowali: mgr Urszula Zięba i mgr Tomasz Wojdyła.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na dalszych etapach.

← Wróć do aktualności