Dzień Sportu
14.06.2024
Dnia 23 maja w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. Z tej okazji uczniowie rywalizowali ze sobą w dwóch dyscyplinach sportowych: piłce nożnej i piłce siatkowej drużyn mieszanych.
Mecze piłki nożnej odbywały się na „Orliku” przy MDK, natomiast zawody piłki siatkowej miały miejsce na szkolnej sali gimnastycznej.
Po zaciętych rozgrywkach poznaliśmy zwycięzców każdej kategorii.
W piłce nożnej były to drużyny klas:
1 miejsce: 3i
2 miejsce: 2f
3 miejsce: 2ra
W piłce siatkowej podium zajęły drużyny:
1 miejsce: 3g
2 miejsce: 2i
3 miejsce: 3ra
Za swoje osiągnięcia uczniowie zostali uroczyście nagrodzeni dnia 13.06 przez dyrektora naszej szkoły, pana Roberta Niemca.
Gratulujemy wygranym oraz dziękujemy wszystkim za udział w zawodach. Szczególnie dziękujemy Radzie Rodziców, która sfinansowała nagrody dla laureatów oraz koordynatorom meczów, którzy umożliwili ich rozegranie.
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami.