+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Dzień przedsiębiorczości 2011

05.04.2011

 

\"Dzień przedsiębiorczości\" to program skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Jest to projekt sprzyjający podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

W dniu 31 marca 2011 r. 9. uczniów naszej Szkoły brało udział w \"Dniu przedsiębiorczości\", który został zorganizowany przez Bank Gospodarki Żywnościowej SA Oddział w Jaśle.

Nasi uczniowie poprzez udział w programie mieli możliwość:

  • odbycia kilkugodzinnych praktyk w banku,
  • zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie,
  • pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach, motywach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu, pełnienia danej funkcji,
  • doświadczenia związku pomiędzy wykształceniem a karierą zawodową,
  • zapoznania się z organizacją i zarządzaniem firmą,
  • współpracy z opiekunami wykonując określone zadania np. wysyłanie faksu, wyszukiwanie informacji w bazie danych, udział w spotkaniu z klientem, sporządzanie prostych pism biurowych.

Koordynatorem \"Dnia przedsiębiorczości\" w Ekonomiku jest mgr inż. Małgorzata Sławniak - wicedyrektor Szkoły.

Galeria: Dzień przedsiębiorczości 2011

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności