Dzień Nauczyciela
15.10.2012
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie naszej Szkoły składali serdeczne życzenia Dyrekcji oraz Nauczycielom Ekonomika. Dziękowali swoim pedagogom za trud włożony w nauczanie i wychowanie. Na ręce dyrektora Szkoły Pana Roberta Niemca przedstawiciele Samorządu Szkolnego złożyli piękny bukiet kwiatów.
W imieniu wszystkich Nauczycieli DZIĘKUJEMY za pamięć, miłe słowa i wdzięczność uczniów.
W Dniu Edukacji Narodowej w uznaniu dorobku i osiągnięć w pracy zawodowej Nauczyciele zostali wyróżnieni i nagrodzeni:
Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej otrzymała mgr Marta Zegarowska
Nagrodę Podkrpackiego Kuratora Oświaty otrzymała mgr Elżbieta Kalisz-Niemiec
Medal Edukacji Narodowej otrzymał mgr inż. Paweł Dołęga
Złoty Medal za Długoletnią Służbę otrzymała mgr Małgorzata Gancarz
Srebrny Medal za Długoletnią Służbę otrzymały:
- mgr Joanna Czajkowicz
- mgr Mirosława Karp
-
mgr Wioletta Sepioł
Brązowy Medal za Długoletnią Służbę otrzymali:
- mgr Urszula Budziak
- mgr Anita Ernt-Świetlicka
- mgr Jerzy Rzońca
Nagrodę Zarządu Powiatu otrzymali:
- mgr Robert Niemiec
-
mgr Bożena Gogosz
Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali:
- mgr Jakub Budziak
- mgr Urszula Budziak
- mgr Anita Ernt-Świetlicka
- mgr Małgorzata Gancarz
- mgr Bożena Gogosz
- mgr Ewa Jonczyk s. Diana
- mgr inż. Ewa Kusibab
- mgr Monika Leśniak
- mgr Jerzy Rzońca
- mgr Wioletta Sepioł
- mgr Renata Siepietowska
- mgr Anna Skórska
- mgr inż. Małgorzata Sławniak
- mgr Anna Stawarska-Bizoń
- mgr Dariusz Szot
- mgr Anna Tyrpak
- dr Dominik Wróbel
- mgr Daniel Żuchowicz
- mgr Andrzej Śliż
- mgr Barbara Wodyńska
Wszystkim serdecznie gratulujemy.