+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Dzień edukacji narodowej

08.01.2010

14 października - w tym dniu szczególnie pamiętamy o naszych nauczycielach, wychowawcach, pedagogach oraz pracownikach administracji i obsługi szkoły. To Ich święto. Za pracę i trud włożony w nauczanie oraz wychowanie składamy Im serdeczne podziękowania. Praca nauczycieli Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle oraz jej wyniki zostały również zauważone oraz docenione. Za szczególne osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej nauczyciele zostali uhonorowani nagrodami oraz medalami.

Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej otrzymała

  • mgr Renata Siepietowska

Nagrodę Podkarpackiego Kuratora Oświaty otrzymała

  • mgr Bożena Gogosz

Nagrodę Zarządu Powiatu Jasielskiego otrzymali

  • mgr Jakub Budziak
  • mgr inż. Ewa Kusibab
  • mgr Robert Niemiec

Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali

  • mgr Aneta Adamik-Czyżowicz
  • mgr Urszula Budziak
  • mgr inż. Paweł Dołega
  • mgr Anita Ernt-Świetlicka
  • mgr Marta Głogowska
  • mgr Ewa Jonczyk s. Diana
  • mgr Monika Jurkowska-Nocek
  • mgr Regina Kołek
  • mgr Dorota Krupa s. Joanna
  • mgr Monika Leśniak
  • mgr Jolanta Pasiowiec
  • mgr Renata Riddinger-Warchoł
  • mgr Wioletta Sepioł
  • mgr Renata Siepietowska
  • mgr Anna Skórska
  • mgr Andrzej Śliż
  • mgr Teresa Tęcza
  • mgr Iwona Wiśniewska
  • mgr Tomasz Wojdyła
  • dr Dominik Wróbel

Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymali

  • mgr inż. Ewa Kusibab
  • mgr Renata Riddinger-Warchoł
  • mgr Teresa Tęcza

Za staranne i sumienne wykonywanie swoich obowiązków pracownicy administracji i obsługi zostali uhonorowani medalami i nagrodami.

Medal Złoty za Długoletnią Służbę otrzymali

  • Pani Stanisława Dołęga

Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali

  • mgr Elżbieta Bimkiewicz
  • Pani Alicja Burda
  • Pani Stanisława Dołęga
  • Pan Augustyn Dubiel
  • Pani Krystyna Dubiel
  • Pani Małgorzata Huk
  • Pani Maria Kozioł
  • Pan Józef Marcisz
  • Pan Wojciech Nocek
  • Pani Małgorzata Stal
  • Pani Lucyna Szczepanek
  • Pani Elżbieta Zajdel

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów! Wszystkim nauczycielom, wychowawcom, pedagogom oraz pracownikom administracji i obsługi szkoły z okazji Ich święta składamy gorące życzenia:

Słowo miłość - za Ich troski, Słowo wdzięczność - za Ich trud. Dar to skromny, dar uczniowski, Wyśpiewany z serc jak z nut. Dziękujemy za wszystkie starania, które wkładacie w nasze wychowanie i edukację. Wierzymy, że Wasz wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych. Dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz.

Galeria: Dzień edukacji narodowej

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności