+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Dzień bez papierosa

30.05.2012

 

W dniu 30 maja 2012 r. odbyło się w naszej Szkole rozstrzygnięcie konkursu na felieton, którego pomysłodawcą była Powiatowa Stacja Sanepid-u w Jaśle. Konkurs został zorganizowany w ramach kampanii społecznej „Światowy dzień bez papierosa” i był adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.  Na konkurs napłynęło kilkadziesiąt prac, spośród których jury wyłoniło zwycięzców w każdej kategorii.

Wśród laureatów w kategorii klas ponadgimnazjalnych znalazły się następujące osoby z Ekonomika:

  • Joanna Duda, Martyna Drożdż, Ewa Gałuszka, Monika Styrna, Joanna Ziobrowska – klasa 1m oraz 
  • Karolina Misior – klasa 1f1

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

W dzisiejszej uroczystości udział wzięli: pracownicy Sanepid-u, Komendy Powiatowej Policji, Straży Miejskiej, nauczyciele i uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. 

Na konkurs swoje felietony napisały:

  • Ewa Kupczyk, Greta Gotfryd, Monika Twardosz, Joanna Ziobrowska, Joanna Duda, Martyna Drożdż, Paulina Sanicka, Ewa Gałuszka, Monika Styrna, Urszula Janiga, Beata Kawałek – klasa 1m
  • Wioletta Styś, Karolina Wiktorska, Wioletta Cetnar, Ewelina Szustkiewicz, Karolina Misior, Katarzyna Bugała, Paulina Chochołek, Monika Chochołek – klasa 1f1

Po wręczeniu pamiątkowych dyplomów i nagród uczniowie naszej Szkoły przedstawili część artystyczną przygotowaną pod opieką mgr Marty Głogowskiej.

Artyści:

  • Paweł Źrałka, Kamil Berkowicz, Adam Wojdyła, Weronika Wolak, Wioletta Cetnar, Mariola Gotfryd, Agnieszka Jasiczek – klasa 1f1
  • Kamil Bazan, Arkadiusz Zbylut, Krzysztof Pawlak, Angelika Dziedzic – klasa 2f2
  • Maciej Kędzior – klasa 3h
  • Dominik Wadas, Mateusz Skok, Mateusz Furmanek, Aleksandra Machowska – klasa 1f2

Galeria: Dzień bez papierosa

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności