Dzień bez papierosa
30.05.2012
W dniu 30 maja 2012 r. odbyło się w naszej Szkole rozstrzygnięcie konkursu na felieton, którego pomysłodawcą była Powiatowa Stacja Sanepid-u w Jaśle. Konkurs został zorganizowany w ramach kampanii społecznej „Światowy dzień bez papierosa” i był adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Na konkurs napłynęło kilkadziesiąt prac, spośród których jury wyłoniło zwycięzców w każdej kategorii.
Wśród laureatów w kategorii klas ponadgimnazjalnych znalazły się następujące osoby z Ekonomika:
- Joanna Duda, Martyna Drożdż, Ewa Gałuszka, Monika Styrna, Joanna Ziobrowska – klasa 1m oraz
- Karolina Misior – klasa 1f1
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!
W dzisiejszej uroczystości udział wzięli: pracownicy Sanepid-u, Komendy Powiatowej Policji, Straży Miejskiej, nauczyciele i uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Na konkurs swoje felietony napisały:
- Ewa Kupczyk, Greta Gotfryd, Monika Twardosz, Joanna Ziobrowska, Joanna Duda, Martyna Drożdż, Paulina Sanicka, Ewa Gałuszka, Monika Styrna, Urszula Janiga, Beata Kawałek – klasa 1m
- Wioletta Styś, Karolina Wiktorska, Wioletta Cetnar, Ewelina Szustkiewicz, Karolina Misior, Katarzyna Bugała, Paulina Chochołek, Monika Chochołek – klasa 1f1
Po wręczeniu pamiątkowych dyplomów i nagród uczniowie naszej Szkoły przedstawili część artystyczną przygotowaną pod opieką mgr Marty Głogowskiej.
Artyści:
- Paweł Źrałka, Kamil Berkowicz, Adam Wojdyła, Weronika Wolak, Wioletta Cetnar, Mariola Gotfryd, Agnieszka Jasiczek – klasa 1f1
- Kamil Bazan, Arkadiusz Zbylut, Krzysztof Pawlak, Angelika Dziedzic – klasa 2f2
- Maciej Kędzior – klasa 3h
- Dominik Wadas, Mateusz Skok, Mateusz Furmanek, Aleksandra Machowska – klasa 1f2