+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Debata oxfordzka zorganizowana przez WSPiA w ramach projektu „WSPiA dla praworządności”

21.12.2023

Nasza szkoła w dniu 13.12.2023r. uczestniczyła w debacie oxfordzkiej organizowanej przez WSPiA w ramach projektu „WSPiA dla praworządności”. W ramach zajęć młodzież brała udział w warsztatach z zakresu systemu ochrony praw człowieka, środków ochrony przysługujących w sytuacji naruszenia praw i wolności, a także właściwych postaw i zachowań.

Galeria: Debata oxfordzka zorganizowana przez WSPiA w ramach projektu „WSPiA dla praworządności”

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności