+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Debata na przewodniczącego ZS4

22.10.2010

W dniu 22.10.2010 r. na lekcji 5. w auli szkolnej odbyła się debata kandydatek do Samorządu Szkolnego.

Swoje kandydatury przedstawiły:

  1. Weronika Filip 1m
  2. Aleksandra Wojnarowicz 2o
  3. Sabina Cyran 3f1

Dziewczyny czekają na Wasze głosy!!!

Głosowanie odbędzie się 25.10.2010 r. na lekcji 1. i 2.

Wszystkie trzy kandydatki liczą na Wasze poparcie!

 

Debatę kandydatki przygotowały pod opieką mgr Doroty Warchoł i mgr Moniki Jurkowskiej-Nocek.

Galeria: Debata kandydatek

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności