+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Debata kandydatów do Samorządu Szkolnego

27.10.2011

 

 

W dniu 27 października 2011 r. na lekcji 4. odbyła się w auli szkolnej debata kandydatów do Samorządu Szkolnego.  

Swoje kandydatury przedstawili:

  1. Weronika Filip (IIm),
  2. Kamil Bazan (IIf2),
  3. Justyna Banach (IIIh).

Mogliśmy obejrzeć prezentacje multimedialne przygotowane przez kandydatów dotyczące ich programów wyborczych.

W krótkiej części artystycznej piosenkę wykonali Maciej Kędzior (IIIh) i Kamil Bazan (IIf2), natomiast spotkanie zakończył występ taneczny w wykonaniu Justyny Banach. Debatę poprowadził Marcin Grzyb (IIIi).

Weronika, Kamil i Justyna czekają na Wasze głosy!!!

Głosowanie odbędzie się 28.10.2011 r. na lekcji 1. i 2.

Opiekę nad przygotowaniem i przeprowadzeniem debaty sprawowały mgr Dorota Warchoł i mgr Monika Jurkowska-Nocek.

Galeria: Debata 2011

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności