+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

\"Crazy Day\" w Ekonomiku

01.04.2011

 

1 kwietnia 2011 roku Samorząd Szkolny zorganizował w naszej Szkole „Crazy Day”.

Każdy uczeń mógł przebrać się za dowolną postać. Nagrodą za udział w zabawie był szczęśliwy numerek, który obowiązywał przez cały dzień. Nie zwalniało to jednak z zapowiedzianych sprawdzianów.

Większość uczniów chętnie wzięła udział w zabawie, stroje były bardzo zabawne i oryginalne.

Gratulujemy odwagi i wyobraźni!

Galeria: \"Crazy day\"

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności