\"Crazy Day\" w Ekonomiku
01.04.2011
1 kwietnia 2011 roku Samorząd Szkolny zorganizował w naszej Szkole „Crazy Day”.
Każdy uczeń mógł przebrać się za dowolną postać. Nagrodą za udział w zabawie był szczęśliwy numerek, który obowiązywał przez cały dzień. Nie zwalniało to jednak z zapowiedzianych sprawdzianów.
Większość uczniów chętnie wzięła udział w zabawie, stroje były bardzo zabawne i oryginalne.
Gratulujemy odwagi i wyobraźni!