+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Co w szkole piszczy… Panie Dyrektorze?

09.02.2013

W dniu 8 lutego 2013 roku w auli naszej Szkoły odbyły się Pytania do Dyrektora pod hasłem: „Co w szkole piszczy… Panie Dyrektorze?”

Pytania do Dyrektora to spotkanie uczniów Ekonomika z dyrektorem Szkoły Panem Robertem Niemcem, podczas którego każdy z uczniów Szkoły ma możliwość zadania dowolnego pytania dyrektorowi.

W dniu dzisiejszym najpierw członkowie Samorządu Szkolnego, a następnie uczniowie biorący udział w konferencji zadawali pytania, na które dyrektor udzielał szczegółowych, merytorycznych odpowiedzi, niejednokrotnie żartował, wzbudzając często uśmiech na ustach zebranych. Zebrani usłyszeli wiele ciekawostek dotyczących życia zawodowego i osobistego swojego dyrektora. Uczniowie pytali dyrektora o to:

  • jaki rodzaj muzyki lubi słuchać?
  • jakie ciekawe miejsca odwiedził?
  • czy jak był uczniem, to chodził na wagary?
  • dlaczego nie ma muzyki podczas przerw międzylekcyjnych?
  • co jest najtrudniejsze podczas pełnienia funkcji dyrektora szkoły?

 ... i wiele, wiele innych...

Na zakończenie spotkania młodzież, w dowód wdzięczności, podarowała dyrektorowi koszulkę z podobizną dyrektora oraz  napisem: „NAJLEPSZY DYREKTOR NA ŚWIECIE – UCZNIOWIE EKONOMIKA JASŁO”.

Pytania do Dyrektora wpisały się w historię Ekonomika, gdyż odbywają się już od 10 lat.

Spotkanie przygotowali i prowadzili: Joanna Moskal, Arkadiusz Zbylut i Agnieszka Brągiel – przedstawiciele Samorządu Szkolnego – pod opieką mgr Moniki Jurkowskiej-Nocek i mgr Magdaleny Piekarz, na pianinie grał Przemysław Kopera (2i), pomoc przy sprzęcie nagłaśniejącym sprawował Krzysztof Pawlak (3f2), natomiast dekorację przygotował mgr Daniel Żuchowicz.

Galeria: Pytania do dyrektora 2013

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności