+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Cenzurka dla Ekonomika

03.03.2011

 

 

W miesiącu lutym była przeprowadzana w Ekonomiku ewaluacja, czyli kontrola zewnętrzna, której poddany był obszar: PROCESY. Informacje, były zbierane przez wizytatorów-ewaluatorów od uczniów, ich rodziców, nauczycieli, dyrektora, pedagoga szkolnego, pracowników niepedagogicznych oraz organu prowadzącego i innych instytucji współpracujących ze Szkołą.

W dniu 3 marca 2011 r. w auli naszej Szkoły odbyło się podsumowanie i omówienie wyników ewaluacji. W obszarze PROCESY kontroli poddawane jest 6 wymagań, za które otrzymywana jest oddzielna ocena. Ekonomik w pięciu wymaganiach otrzymał ocenę \"A\", a tylko w jednym \"B”, co stanowi ogółem rewelacyjny wynik.

Potwierdziło się, że jesteśmy najlepsi!!!

Galeria: Ewaluacja

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności