+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Brawa dla ambasadorów programu edukacyjnego „Złote Szkoły NBP”.

22.06.2025

„Ekonomik” po raz kolejny raz uzyskał tytuł \"Złotej Szkoły NBP\"; w ramach V edycji programu za najlepiej wykonane wszystkie zadania edycji.

Grupę ambasadorów edukacji ekonomicznej reprezentowali: Kinga Czekańska, Karolina Sepioł, Patrycja Czechowicz, Gabriela Skicka, Elwira Potocka, Julia Gasmin-Hamdi, Kacper Kmiecki, Wiktor Woliński, Filip Jakubiński, Nikita Rybkin.

Dzięki ich zaangażowaniu i pomysłowości w realizacji tematu przewodniego jakim były „Cyberbezpieczne finanse” utrzymali po raz już „ piąty ” tytuł Złotej Szkoły NBP.

Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!!!

← Wróć do aktualności