Bieg niepodległościowy
19.11.2013
W dniu 9 listopada w Sanoku oraz 11 listopada br. w Krośnie, odbyły się biegi uliczne niepodległościowe. W Sanoku organizatorem był TG \"Sokół\" Sanok, a w Krośnie MOSIR Krosno. Startowali w nim nasi uczniowie oraz niezawodny nauczyciel Pan Wojciech Krokowski. Uczeń Krystian Jaracz z klasy 2h w swojej kategorii zdobył I miejsce w biegu w Krośnie. Gratulujemy.