Bene Meritus dla Oli
14.06.2012
W dniu 14 czerwca 2012 r. w Zespole Szkół Spożywczych i Usługowych w Jaśle w obecności rodziców oraz dyrektorów nagrodzonych uczniów, odbyła się uroczystość wręczenia nagród „Bene Meritus - dobrze zasłużony\". Z naszej Szkoły nagrodzona została Aleksandra Wojnarowicz absolwentka z klasy 3o - za postawę godną naśladowania, aktywne uczestnictwo w życiu Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle, rozsławianie dobrego imienia szkoły oraz pracę na rzecz osób potrzebujących.
Celem nagrody „Bene Meritus\" jest promowanie wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Jasielskiego zdobywania wiedzy, aktywnej i twórczej postawy w środowisku szkolnym, dążenia do samodoskonalenia, osiągania wysokich wyników w nauce oraz znaczących sukcesów w realizacji własnych zainteresowań.
Serdecznie Oli gratulujemy!